Jäähall

Kuupäev Aeg Koht Üritus (võistlus) Ürituse korraldaja Lisa informatsioon
4-May-2024 12.30-13.20 Jäähall 1/2 SK Viru Sputnik/HK Tornaado U12-1 SK Viru Sputnik S.Konõšev
4-May-2024 13.30-15.30 Jäähall SK Viru Sputnik/SK Kajakas-HC Everest U17 SK Viru Sputnik S.Konõšev
5-May-2024 12.30-18.30 Jäähall HC Everest-Turniir HC Everest A.Smetanin

Wiru Spordikeskus

Kuupäev Aeg Koht Üritus (võistlus) Ürituse korraldaja Lisa informatsioon
4-May-2024 11.00-14.30 Ujula Ida-Virumaa Ujumistähed IV etapp UK Aktiiv S.Mihhailov
4-May-2024 12.00-19.00 Konverentsisaal Kohtunike koolitus EUL P.Tali
5-May-2024 09.00-16.00 Konverentsisaal, ujula Kohtunike koolitus EUL P.Tali
14.05, 15.05.2024 09.00-17.00 Konverentsisaal EUPC koolitus Kohtla-Järve Linnavalitsus N.Alliksaar
19-May-2024 09.00-18.00 Konverentsisaal Eesti Noorte klubi MV kuni 14.a. Spordiselts Kalev S.Zainetdinova
25-May-2024 10.00-14.00 Ujula “VESI PRITSIB… KOHTLA-JÄRVEL 2024” Spordiselts Kalev M.Bezko

Spordihoone

Kuupäev Aeg Koht Üritus (võistlus) Ürituse korraldaja Lisa informatsioon
21.05.2024 18.30-19.45 sportmängudesaal K-Järve linna lahtised mv.korvp.meeste SK EOLA I.Pugatsóv
24.05.2024 18.30-19.45 sportmängudesaal K-Järve linna lahtised mv.korvp.meeste SK EOLA I.Pugatsóv
29.05.2024 18.30-19.45 sportmängudesaal K-Järve linna lahtised mv.korvp.meeste SK EOLA I.Pugatsóv

Kunstmurustaadion

Kuupäev Aeg Koht Üritus (võistlus) Ürituse korraldaja Lisa informatsioon
04.05.2024 12.30-14.30 Kunstmuru FC Phoenix/Pärnu Jalgpalliklubi Esiliiga B FC Phoenix S.Ivanov
04.05.2024 17.00-19.00 Kunstmuru FC Lootus Jalgpallikool Järve/FC maardu Aliens III liiga FC Lootus Järve A.Škaleta
11.05.2024 14.45-16.45 Kunstmuru FC Phoenix/Tallinna FC Flora Esiliiga B FC Phoenix S.Ivanov
11.05.2024 17.00-19.00 Kunstmuru FC Lootus Jalgpallikool Järve/Rakvere JK TarvasIII  liiga FC Lootus Järve A.Škaleta
11.05.2024 12.00-14.00 Kunstmuru Kohtla-Järve Linnameeskond/FC Järva-Jaani III liiga JK Noova A.Korepanov
12.05.2024 12.00-14.00 Kunstmuru Ida-Viru JK Noova/Pärnu JK Vaprus II U17 JK Noova A.Korepanov
12.05.2024 14.15-16.15 Kunstmuru Ida-Viru JK Noova/Tallinna JK Legion U15 III liiga JK Noova A.Korepanov
14.05.2024 17.00-19.00 Kunstmuru Kohtla-Järve Linnameeskond/Tartu JK Tammeka U19 JK Noova A.Korepanov
18.05.2024 13.00-15.00 Kunstmuru Ida-Viru JK Noova/Saku Sporting Sinine U16 III liiga JK Noova A.Korepanov
18.05.2024 15.15-17.15 Kunstmuru Ida-Viru JK Noova/Narva Trans U14 II liiga JK Noova A.Korepanov
19.05.2024 12.00-14.00 Kunstmuru Ida-Viru JK Noova/Läänemaa JK U15 III liiga JK Noova A.Korepanov
25.05.2024 Terve päev Kunstmuru VKG Keemikute päev K-J Linnavalitsus N.Pahka
26.05.2024 12.00-14.00 Spordi 4 Kohtla-Järve Linnameeskond/Märjamaa kompanii III liiga JK Noova A.Korepanov
26.05.2024 12.00-14.00 Kunstmuru Ida-Viru JK Noova/Tallinna FC Flora Valged U17 JK Noova A.Korepanov
26.05.2024 14.45-16.45 Kunstmuru FC Phoenix/Tallinna FC Flora Valged U17 FC Phoenix S.Ivanov
26.05.2024 19.00-21.00 Spordi 4 FC Lootus Jalgpallikool Järve/Raasiku FC Joker III liiga FC Lootus Järve A.Škaleta
28.05.2024 17.00-19.00 Kunstmuru Kohtla-Järve Linnameeskond/Paide Linnameeskond U19 JK Noova A.Korepanov
29.05.2024 16.00-18.00 Kunstmuru JK Noova/FC Kuressaare U17 JK Noova A.Korepanov