KOHTLA-JÄRVE SPORDIKESKUSKohtla-Järve Spordikeskus pakub teile ainulaadset võimalust veeta oma suvepuhkuse viimased päevad meie avaras ja valgusküllases spordisaalis lõbusalt ja mis kõige peamine – tervisele kasulikult. Pool spordisaalist, terveks tunniks! Esmaspäevast reedeni, 10.00-15.00 vaid 10 eurot. Tööpäevadel 15.00-22.00 ja nädalavahetusel vaid 15 eurot. Saab mängida korvpalli, võrkpalli, rahvastepalli sõprade või perega. Sulgpalli saab mängida Esmaspäevast reedeni, 10.00-15.00 vaid 5 euro eest tunnis, tööpäevadel 15.00-22.00 ja nädalavahetusel vaid 7 euro eest tunnis. Samuti varustame teid meelsasti vajaliku inventariga. Peale aktiivset puhkust saate lõõgastuda meie ujulas või nautida kohvi teisel korrusel asuvas hubases kohvikus.

Spordisaali tööaeg: E-P 10:00-22:00.

Spordisaali saab broneerida

• telefonil: 5228020

• e-mail: muugijuht@k-jsk.ee

Ootame teid külla!Kohtla-Järve Spordikeskuse hallatav Wiru spordikeskus asub Kohtla-Järvel, Järve linnaosas. Kohtla-Järve spordikeskus valmis augustis 2021.a.Kohtla-Järve spordikeskuse tähtsamateks osadeks on suur siseujula, lastebassein, pallimängude saal, kaks aeroobikasaali, sisejooksurada, konverentsisaal ja kohvik. Neljateistkümnes riietusruumis on kaasaegsed kapid, duširuumid ning saun.Ujulas on kümme 25-meetrist rada, mis on varustatud reguleeritavate hüppepukkidega ja rahvusvahelistele nõuetele vastava, Omega ajavõtusüsteemiga ning veealuse videosalvestussüsteemiga. Basseini sügavus on 1,60 m – 2,30 m, vee temperatuur 27,5º – 28ºC. Et ujumine oleks kättesaadav kõikidele soovijatele, on ujula varustatud invatõstukiga. Selles toimuvad laste- ja noorte ujumistreeningud, vesiaeroobika. Treeningute ajal on alati kaks rada avatud linlastele. Sündmuste ja võistluste ajal on ujula osaliselt või täielikult suletud. Pealtvaatajatele on ujulas kaasaegne ja mugav 338 kohaga tribüün.Suure ujula kõrval on kaasaegne lastebassein, suurusega 6 x 15 meetrit. Vette minemine on väga mugav ja ohutu väikestele lastele. Maksimaalne sügavus 90 cm. Vee temperatuur 30ºC.

Siin on avar ja kaasaegne pallimängude saal, kus saab mängida korvpalli, võrkpalli ja sulgpalli. Võimalik on treenida nii pooles saalis, kui ka terves saalis. Saali saab eraldada mugavalt kaheks.Kaks aeroobikasaali, st suur ja väike, mis on varustatud helisüsteemi ja peeglitega. Põrandaid katab naturaalne parkett, mis on väga mugav treeningute läbiviimiseks. Treeninguteks on võimalik kasutada ka ainult poolt saalist.

Kergejõustiku treeninguteks on võimalik kasutada 60 meetri pikkusega, libisemiskindla põrandakattega, jooksurada.

Kohtla-Järve spordikeskuses on võimalik rentida konverentsisaali. Konverentsisaal mahutab 100 inimest. On varustatud kaasaegse tehnika, helisüsteemi ja transformer laudadega. Spordikeskuses asub ka avar kohvik.

Kontaktinfo

Järveküla tee 41, Kohtla-Järve, 30328 Ida-Virumaa, Eesti


wiruinfo@k-jsk.ee - vanemadministraator

muugijuht@k-jsk.ee - saalide ja ujula broneerimine


33 77 800 - administraator
33 77 881 - vanemadministraator


Avatud
E-R 06:30-21:00
L-P 08:00-19:00