Ostutingimused

Tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna https://k-jsk.ee (edaspidi Kohtla-Järve Spordikeskuse broneerimise keskkond ja e-pood).

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kohtla-Järve Spordikeskuse e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

Hind

2. Hind

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.

Maksetingimused

3. Toodete eest tasumine

3.1 Kliendi poolt e-poest ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

3.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:

* Swedbank, SEB, COOP, LHV

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine 4.1 E-poest elektrooniliste pääsmete ostu puhul on võimalik 3 (kolme) kuu jooksul ostukuupäevast alates esitada taotlus e-mailile: info@k-jsk.ee, tasutud summa Kliendile tagasi maksmiseks, põhjendades tagasiostu põhjuseid. Elektroonilisel teel ostetud pääsmetel on unikaalne tootekood ja need toimivad koheselt peale ostu sooritamist maksevahendina. 4.2 E-poest elektrooniliste pääsmete ostu puhul pääsmeid ei vahetata sularaha vastu. 4.3 E-poest elektrooniliste pääsmete ostu puhul pileti kehtivus on 3 kuud. Konfidentsiaalsus

5. E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Kohtla-Järve Spordikeskus ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

Muu

6. Kliendi ja Kohtla-Järve Spordikeskuse vahel e-poe vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Viru Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed Kohtla-Järve Spordikeskus

Reg.nr: 75002749

KMKR: EE100583443

Aadress: Spordi tn 4, 30328 Kohtla-Järve

A/a number: EE482200001120154068

Panga nimi: Swedbank

IBAN kood: EE482200001120154068

SWIFT kood: BIC HABAEE2X

Telefon: +37255554614, +372 54380

E-mail: info@k-jsk.ee

Kodulehekülg: https://k-jsk.ee