Kohtla-Järve Spordikeskus

Kohtla-Järve Spordikeskus pakub teile ainulaadset võimalust veeta oma aega avaras ja valgusküllases spordisaalis lõbusalt ja mis kõige peamine – tervisele kasulikult. Peale aktiivset puhkust saate lõõgastuda meie ujulas.

Spordisaali tööaeg: E-R 07:00-21:00, L-P 08.00-19.00

Spordisaali saab broneerida

• e-mail: muugijuht@k-jsk.ee

Ootame teid külla!

Kohtla-Järve Spordikeskuse hallatav Wiru spordikeskus asub Kohtla-Järvel, Järve linnaosas. Kohtla-Järve spordikeskus valmis augustis 2021.a.

Tähtsamateks osadeks keskuses on suur siseujula, lastebassein, pallimängude saal, kaks aeroobikasaali, sisejooksurada ja konverentsisaal . Neljateistkümnes riietusruumis on kaasaegsed kapid, duširuumid ning saun.

Ujulas on kümme 25-meetrist rada, mis on varustatud reguleeritavate hüppepukkidega ja rahvusvahelistele nõuetele vastava, Omega ajavõtusüsteemiga ning veealuse videosalvestussüsteemiga. Basseini sügavus on 1,60 m – 2,30 m, vee temperatuur 27,5º – 28ºC. Et ujumine oleks kättesaadav kõikidele soovijatele, on ujula varustatud invatõstukiga. Selles toimuvad laste- ja noorte ujumistreeningud, vesiaeroobika. Treeningute ajal on alati kaks rada avatud linlastele. Sündmuste ja võistluste ajal on ujula osaliselt või täielikult suletud. Pealtvaatajatele on ujulas kaasaegne ja mugav 338 kohaga tribüün.

Suure ujula kõrval on kaasaegne lastebassein, suurusega 6 x 15 meetrit. Vette minemine on väga mugav ja ohutu väikestele lastele. Maksimaalne sügavus 90 cm. Vee temperatuur 30ºC.

Keskuses on avar ja kaasaegne pallimängude saal, kus saab mängida korvpalli, võrkpalli, sulgpalli ja tennist. Võimalik on treenida nii pooles saalis, kui ka terves saalis. Saali saab eraldada mugavalt kaheks.

Kaks aeroobikasaali, st suur ja väike, mis on varustatud helisüsteemi ja peeglitega. Põrandaid katab naturaalne parkett, mis on väga mugav treeningute läbiviimiseks.

Kergejõustiku treeninguteks on võimalik kasutada 60 meetri pikkusega, libisemiskindla põrandakattega, jooksurada.

Kohtla-Järve spordikeskuses on võimalik rentida konverentsisaali. Konverentsisaal, mis mahutab 100 inimest on varustatud kaasaegse tehnika, helisüsteemi, laudade ja toolidega.

Koolituste või ürituste korraldamiseks on võimalik kasutada ka II korruse fuajeed, kuhu on võimalik paigaldada laudu, toole ja ka projektorit.

Kontaktinfo

Järveküla tee 41, Kohtla-Järve, 30328 Ida-Virumaa, Eesti

wiruinfo@k-jsk.ee
vanemadministraator

muugijuht@k-jsk.ee
saalide ja ujula broneerimine

33 77 800
administraator

33 77 881
vastuvõtu- ja korrasoleku juht (E-R 8-17)

Avatud
E-R 06:30-21:00
L-P 08:00-19:00